Zespół

Zespół

Wspólnicy

Jolanta Bartos-Winiarska
Adwokat, wspólnik

kancelaria@adwokatbartos.pl
+48 503 108 853

Adwokat Jolanta Bartos – Winiarska członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwent Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Medycznego i Bioetyki na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, zdobywając doświadczenie w reprezentacji uczestników tych postępowań, nadzorców sądowych, zarządców jak i syndyków. Posiada bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych oraz reprezentacji tych podmiotów w sporach sądowych.

Marta Mrowiec
Adwokat, wspólnik

Adwokat Marta Mrowiec wpisana na listę Adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu.

Wieloletnie doświadczenie i obsługa podmiotów w zakresie prawa upadłościowego, pozwoliło na specjalizowanie się w powyższym zakresie. Z sukcesem reprezentuje także podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rzeczowego, spadkowego, a także prawa spółek. Prowadzi także liczne postępowania w przedmiocie prawa rodzinnego.

Zespół

Partnerzy

W ramach świadczonych usług z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, Kancelaria Bartos & Mrowiec Adwokaci współpracuje ze specjalistami w tej dziedzinie, m.in. z doradcami restrukturyzacyjnymi, ekonomistami.

Głównymi Partnerami Kancelarii są dr Andrzej Szczerbiński oraz Maciej Piątkowski, sprawujący także funkcje syndyków, nadzorców sądowych, zarządców.

Andrzej Szczerbiński
Ekonomista, Doradca Restrukturyzacyjny, Likwidator

dr Andrzej Szczerbiński – Doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii. Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Przedsiębiorca i manager od 1997r. Syndyk, nadzorcy sądowy oraz zarządca w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych od 2004r. Przeprowadził wiele postępowań upadłościowych i układowych, w tym spółek notowanych na GPW. Specjalista w zakresie restrukturyzacji, rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów i controllingu.

Maciej Piątkowski
Radca prawny,  Syndyk, Doradca Restrukturyzacyjny, Likwidator

Maciej Piątkowski jako syndyk, doradca restrukturyzacyjny specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, łącząc pełnione przez siebie funkcje z wykształceniem i doświadczeniem radcy prawnego. Jest założycielem spółek prawa handlowego, zasiadał w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych. W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmował się prawem upadłościowym, obsługą prawną przedsiębiorstw i spółek, specjalizuje się także w prawie farmaceutycznym.  

Zespół

Współpracujący

Jacek Franczak
ekonomista, specjalista w budżetowaniu

Jacek Franczak ekonomista, specjalista w budżetowaniu, projektowaniu raportów finansowych, analizach i prezentacji danych, konsultant w sprawach księgowości i prawa podatkowego spółek prawa handlowego. Prezes biura rachunkowego ECM Partner Sp. z o.o.

Adam Ciesielczuk
doradca restrukturyzacyjny, syndyk, likwidator

Adam Ciesielczuk posiada uprawnienia syndyka od 2014 r.,  specjalizując się w szczególności w upadłości konsumenckiej. Jego obszarem zaangażowania zawodowego są także sprawy związane z inwestycjami na rynku nieruchomości, powiązanie aspektów prawa upadłościowego z problematyką nieruchomości. Członek zarządu kilku spółek, likwidator

Ostanie wpisy

  • +48 503 108 853                   +48 602 667 617
  • kancelaria@bartosmrowiecadwokaci.pl
  • ul. Szczęśliwa 38/1a, 53-418 Wrocław